Web Tasarımı

Web Tasarımı

Web siteniz işinizin vitrini ve aynı zamanda dijital varlıklarınızın merkezidir. Burada çizeceğiniz imaj müşterilerinizin karar alma süreçlerini etkileyecektir.

İşte bu noktada size özel geliştirilmiş bir web sitesi, markanızı temsil eden vitrin kurarak potansiyel müşteriyi gerçeğe çevirir.

Web Sitesi Sadece Bir Adres Değildir!

Son 10 yılda dijitaldeki gelişmelerle birlikte web siteleri sadece internette markanızı arayanların sizi bulduğu bir yer olmanın ötesinde bir anlam ifade eder oldu.

Sanal dünyada alışveriş alışkanlıkları arttı. Bununla birlikte web siteleri dijital reklamların da merkezi konumuna oturdu. Kullanıcıların aradıkları hizmet ve ürüne kolayca ulaşması, kolay alışveriş yapabilmesi, doğru anda doğru yerde harekete geçirici bir mesaj ile karşılaşması site satışlarınıza doğrudan etki eden optimizasyonlardan sadece bir kaçı.

Nelere Dikkat Ediyoruz?

UI-UX Tasarımı

Kullanıcı deneyimine odaklanan, markanızı doğru şekilde yansıtan bir web sitesi yaratmak önceliğimiz. Kullanıcıların sitede daha fazla vakit geçirmesi, doğru aksiyonları alması için kullanıcı dostu bir arayüz ile sitenizi tasarlıyoruz.

SEO Uyumu

Markanızın arama motorlarında üst sıralarda olabilmesindeki en önemli faktörlerden biri de arama motoru botlarının sitenizi kolayca okuyabilmesi ve verileri anlamlandırabilmesidir. Kod yükü hafif, hızlı web siteleri Google tarafından sevilir. Sitenizi bu kriterler doğrultusunda tasarlıyoruz.

Responsive Uyumu

Dijital çağın en hızlı yükselen trendi mobil penetrasyonu. Ziyaretçilerinizin önemli bir bölümünün mobil cihazlar üzerinden sitenize girebileceğini düşünerek sitenizi mobil uyumlu olarak tasarlayın. İçeriklerinizin ve ürünlerinizin farklı mobil cihazlarda görüntülenebilir olduğundan emin olun. Web sitenizin masaüstünde sahip olduğu fonksiyonların tümünün mobil deneyime de yansıması için gerekli optimizasyonları yapın.

Kontrol Paneli

Sitenize veri girişi yapmak ya da bazı içerik değişikliklerine gitmek istediğinizde kolayca kullanabileceğiniz bir kontrol panelinizin olması işinizi kolaylaştıracaktır.